HARMONOGRAM IMPREZ – PROJEKT „Konsultacje Diabetologiczne 2019-2020”

 

LP DATA GODZINA MIEJSCE/ADRES UWAGI
LIPIEC – 2019
1 26.07.2019 9:00-17:00 Dom Pomocy Społecznej CHEMIK, ul. Korotyńskiego 10, Warszawa Zrealizowane
2 27.07.2019 9:00-17:00 Dom Seniora HARMONIA, ul. Ożarowska 2, Pruszków Zrealizowane
3 31.07.2019 9:00-17:00 Dom Pomocy Społecznej, ul. Lubelska 50, Kozienice Zrealizowane
SIERPIEŃ – 2019
4 02.08.2019 8:00-16:00 Dom Opiekuńczo Leczniczy, ul. Nowowiejska 137, Pilaszków k. Ożarowa Zrealizowane
5 21.08.2019 9:00-17:00 DPS Ciechanów Zrealizowane
6 26.08.2019 9:00-20:00 Dom Pomocy Społecznej, ul. Konstytucji 3 Maja Radzymin / Przychodnia Zdrowia Radzymin Zrealizowane
7 27.08.2019 9:00-17:00 Hala Sportowa, Szczutowo/Gójsko Zrealizowane
8 31.08.2019 9:00-17:00 Gmina Szelków – Dom Kultury Zrealizowane
WRZESIEŃ – 2019
9 01.09.2019 9:00-17:00 Nowe Budy k. Radziejowic Zrealizowane
10 07.09.2019 12:00-20:00 Festyn Dni Targówka (Park przy Szpitalu Bródnowskim), ul. Kondratowicza 8, Warszawa Zrealizowane
11 08.09.2019 12:00-20:00 Festyn Dni Targówka (Park przy Szpitalu Bródnowskim), ul. Kondratowicza 8, Warszawa Zrealizowane
12 14.09.2019 12:00-20:00 Piknik Integracyjny Ochota – Park Szczęśliwicki Zrealizowane
13 16.09.2019 9:00-17:00 Gminny Ośrodek Kultury, Nowa Sucha 50A k/Sochaczewa Zrealizowane
14 20.09.2019 9:00-19:00 Dom Pomocy Społecznej, Obryte 188, 07-215 Obryte Zrealizowane
15 21.09.2019 9:00-17:00 Klub Seniora-Gminna Biblioteka Publiczna Bogate k. Przasnysza Zrealizowane
16 22.09.2019 9:00-17:00 GOPS Gołymin Zrealizowane
17 26.09.2019 9:00-14:00
16:00-21:00
DPS Wójtowska Warszawa
Stowarzyszenie Dziennikarzy Podróżników Globtroter – Hotel Gromada Warszawa
Zrealizowane
18 27.09.2019 9:00-17:00 DPS Kombatant, ul. Sternicza 125, Warszawa – Dzień otwarty w ramach Warszawskich Dni Seniora Zrealizowane
19 28.09.2019 9:00-17:00 Warszawa-Gocław – Dzień Seniora Zrealizowane
PAŹDZIERNIK – 2019
20 05.10.2019 9:00-17:00 Ośrodek Zdrowia / PARAFIA – Sobienie Jeziory
Piknik z Trójką – Otwock Szkoła / Gość Specjalny Pani Laura Łącz
Zrealizowane
21 10.10.2019 9:00-12:00
13:00-17:00
Dom Pomocy – ul. Wincentego 85
Dom Pomocy – ul. Oliwska 5
Zrealizowane
22 11.10.2019 9:00-17:00 Dom Kultury „Świt”, ul. Wysockiego 11, Warszawa – Dzień Seniora Zrealizowane
23 16.10.2019 9:00-17:00 Dom Opiekuńczo-Pielęgnacyjny – ul. Oliwska 5, Warszawa Zrealizowane
24 18.10.2019
19.10.2019
9:00-17:00
9:00-17:00
Klub Seniora Krasne – Sala OSP
Przychodnie Specjalistyczne, Powiatowe Centrum Medyczne w Grójcu
Zrealizowane
25 22.10.2019 9:00-17:00 Hala Sportowa Ciechanów Zrealizowane
26 23.10.2019
24.10.2019
9:00-17:00
9:00-17:00
Gminny Klub Seniora Dzbonie k. Opinogóry – Dzień Seniora
GOPS Rybno k. Sochaczewa
Zrealizowane
27 24.10.2019 10:00-17:00 UTW Ursus Zrealizowane
28 26.10.2019
29.10.2019
9:00-16:00
9:00-17:00
Dzienny Dom Seniora +, Komorów ul. Ceglana 2D
City Park ul. Lazurowa 69/1 Warszawa
Zrealizowane
29 30.10.2019 9:00-17:00 DPS Syrena Warszawa Zrealizowane
LISTOPAD – 2019
30 06.11.2019 10:00-17:00 Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny Dąbek, Dąbek 129 Stupsk Mazowiecki Zrealizowane
31 13.11.2019 12:00-16:00 Klub Podgrodzie ul. Krasnobrodzka 11 Warszawa Zrealizowane
32 14.11.2019 11:00-16:00 Spółdzielczy Dom Kultury „Lira” ul. Łojewska 3 Warszawa Zrealizowane
33 16.11.2019 10:00-17:00 Przychodnia CELMED Stoczek k. Łochowa Zrealizowane
34 16.11.2019 9:00-17:00 CKR Konstancin Jeziorna Zrealizowane
35 18.11.2019 11:00-15:00 Spółdzielczy Dom Kultury „Jowisz” ul. Chodecka 3 Zrealizowane
36 18.11.2019 9:00-17:00 Dom Kultury Wilanów Zrealizowane
37 20.11.2019 10:00-18:00 Klub „Junona” ul. Bazyliańska 1 Warszawa Zrealizowane
38 24.11.2019 9:00-17:00 GOPS Nowe Miasto n. Pilicą Zrealizowane
39 27.11.2019 9:00-17:00 Ośrodek Zdrowia Załuski k. Płońska Zrealizowane
40 29.11.2019 9:00-17:00 Klub Seniora Regimin Zrealizowane
GRUDZIEŃ – 2019
41 04.12.2019 8:30-16:30 Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Karczew Zrealizowane
42 05.12.2019 9:00-17:00 Hala Sportowa Białobrzegi ul. Reymonta 13A Zrealizowane
43 08.12.2019 9:00-17:00 Dom Spokojnej Starości „Pałac dla Seniora” Sulejówek Zrealizowane
44 08.12.2019 9:00-17:00 Urząd Miasta Wołomin Zrealizowane
45 09.12.2019 9:00-17:00 Ostrołęcki Uniwersytet Trzeciego Wieku Zrealizowane
46 10.12.2019 9:00-17:00 DPS Nad Potokiem Radom Zrealizowane
47 11.12.2019 9:00-17:00 Klub Seniora Senior + Nasielsk Zrealizowane
48 13.12.2019 9:00-17:00 ZOL ul. Mehoffera 72/74 Warszawa
49 15.12.2019 9:00-17:00 Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie
50 16.12.2019 9:00-17:00 Klub Zacisze ul. Blokowa 1
51 17.12.2019 9:00-17:00 DPS Garbarska Radom
52 18.12.2019 9:00-17:00 ZOL ul. Olchy 8 Warszawa
53 19.12.2019 9:00-17:00 DPS Holszańskiej Radom
54 20.12.2019 9:00-17:00 ZOL ul. Szubińska 4 Warszawa
STYCZEŃ – 2020
55 08.01.2020 9:00-17:00 Dom Opieki Struga Radom
56 10.01.2020 9:00-17:00 Dom Opieki Pallotyni Wrzosowo
57 13.01.2020 9:00-17:00 Urząd Dzielnicy – Klub Seniora 1 Bemowo
58 15.01.2020 9:00-17:00 Dom Pomocy Społecznej Sadowa gm. Łomianki
59 16.01.2020 9:00-17:00 Dom Pomocy Społecznej Sochaczew
60 16.01.2020 9:00-17:00 Dom Pomocy Społecznej Anielin k/Otwocka
61 17.01.2020 9:00-17:00 Dom Pomocy Społecznej Żyrardów
62 20.01.2020 9:00-17:00 Dom Pomocy Społecznej Lubowidz
63 21.01.2020 9:00-17:00 Klub Seniora Kluboteka – Warszawa Ursynów
64 22.01.2020 9:00-17:00 Urząd Miasta Zielonka
65 22.01.2020 9:00-17:00 Dom Pomocy Społecznej „Gniazdo Rodzinne” Wesoła
66 23.01.2020 9:00-17:00 Dom Pomocy Społecznej im. Ks. Jerzego Popiełuszki Żyrardów
67 24.01.2020 9:00-17:00 Ośrodek Kultury Pomiechówek
68 25.01.2020 9:00-17:00 Dom Pomocy Społecznej Jedlina Cegłów
LUTY – 2020
69 03.02.2020 Dom Pomocy Społecznej w Czarnowie – Pacyna
70 05.02.2020 Dom Pomocy Społecznej w Czubinie – Brwinów
71 06.02.2020 Dom Kultury Ożarów Mazowiecki
72 07.02.2020 Dom Pomocy Społecznej w Grudku – Grudek 26-907 Policzna
73 11.02.2020 Dom Pomocy Społecznej w Izdebnie Kościelnym filia: Izdebno Kościelne k/ Grodziska Maz.
74 12.02.2020 ZUS filia w Węgrowie
75 13.02.2020 Dom Pomocy Społecznej Św. Józefa w Mieni
76 13.02.2020 Urząd Gminy Dębe Wielkie
77 14.02.2020 Klub Seniora Szydłowiec
78 21.02.2020 Dom Pomocy Społecznej w Ptaszkach – Mordy
79 21.02.2020 Dom Pomocy Społecznej w Szczutowie – Sierpc
80 24.02.2020 Dom Pomocy Społecznej w Wierzbicy
81 25.02.2020 Dom Pomocy Społecznej w Wyszogrodzie
82 26.02.2020 9:00-17:00 Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia SS. Albertynek w Życzynie
83 29.02.2020 9:00-17:00 Dom Pomocy Społecznej w Koszelowie – Gąbin
MARZEC – 2020
84 02.03.2020 9:00-17:00 Dom Pomocy Społecznej w Goślicach
85 03.03.2020 9:00-17:00 Samorządowy Dom Pogodnej Starości Ostrówek Węgrowski
86 05.03.2020 9:00-17:00 Samorządowy Dom Pomocy Społecznej w Lipkach Starych – Stare Lipki
87 06.03.2020 9:00-17:00 Placówka Wsparcia Dziennego Glinojeck
88 10.03.2020 9:00-17:00 Dom Opieki „Nestor” Nowy Dwór Mazowiecki
89 11.03.2020 9:00-17:00 Spokojna Przystań – Baniocha
90 11.03.2020 9:00-17:00 Dom Seniora – Zaździerz
91 12.03.2020 9:00-17:00 Dom Opieki im. A. Alzheimera – Wilga
KWIECIEŃ – 2020
92 07.04.2020 9:00-17:00 Dom Kultury Grodzisk Mazowiecki
93 17.04.2020 9:00-17:00 ZUS Oddział Siedlce
94 20.04.2020 9:00-17:00 Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu
95 22.04.2020 9:00-17:00 Dom Pomocy Społecznej w Brańszczyku
96 24.04.2020 9:00-17:00 Dom Pomocy Społecznej w Brwilnie – Brwilno
MAJ – 2020
97 14.05.2020 Dom Pomocy Społecznej w Kątach Siennica
98 15.05.2020 Dom Pomocy Społecznej w Makowie Mazowieckim
99 17.05.2020 Dom Pomocy Społecznej w Niedabylu
100 19.05.2020 Dom Pomocy Społecznej w Niegowie – Zabrodzie
101 20.05.2020 Dom Pomocy Społecznej w Płocku

Kontakt:
Pani Monika Warzecha, tel.: 509 342 936
Pan Jerzy Barański,         tel.: 693 717 199
Pan Marcin Kwaśny,       tel.: 502 702 003

Zgłoszenia:
e-mail: biuro@konsultacje-diabetologiczne.pl

 

www.konsultacje-diabetologiczne.pl
www.eec-marketing.com
www.brodnowski.pl